úterý 31. prosince 2013

Vánoční cukroví


Letos jsem poprvé pekla cukroví nejen pro svou rodinu, ale také pro několik přátel. Už jsem si myslela, že kvůli tomu množství mě pečení nebude těšit jako obvykle, no naštěstí k tomu nedošlo. Navíc jsem zjistila, že díky ochutnávání krémů a olizování čokolády jsem si hotové cukroví už ráda odpustila. Takže to pro mě byly i poměrně dietní Vánoce :) 


Přeji Vám šťastný nový rok, ať je naplněný úsměvy a radostnými okamžiky :)


1 komentář:

 1. Dobrý den,

  Všimli jsme si, že máte spoustu chutných receptů na vašem blogu a chtěli bychom Vám představit naši novou webovou stránku http://www.vyhledejrecepty.cz/ kde si naši uživatelé mohou vybírat z více než 140 000 posbíraných receptů. Každým dnem narůstá návštevnoť strany. Momentálně máme denně 30 000 kliků. Na stránce jsme vytvořili také žebříček Tob blogů, kde najdete všechny přidané blogy a můžete přidat i ten Váš. My zkopírujeme všechny recepty a uživatelé je pak mohou nalézt pomocí našeho vyhledávače. Tím pádem se zvýší návštěvnost Vašeho blogu. Nemusíte se obávat, vše Vám nabízíme zcela zdarma.

  Vyhledejrecepty.cz má své sesterské webové stránky na celém světě. Budeme velmi rádi když se stanete součástí této velké rodiny.

  V případě že máte nějaké otázky obraťte se na nás.

  S pozdravem,
  Tunde

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...